Контрактна розробка силової електроніки та систем автоматизації


Хто ми і чим корисні?
Наша компанія виробляє силову електроніку на замовлення організацій і приватних осіб. Ми виготовимо для вас індивідуальні електронні пристрої, поштучно або невеликою серією, і допоможемо створити блок керування електродвигуном або прототип пристрою для вашого технологічного стартапу.
Що ми робимо?

Наш профіль – це розробка систем управління для електродвигунів та промислової силової електроніки. Ми проектуємо і виготовляємо інвертори, силові перетворювачі, системи управління для електродвигунів, блоки управління для тиристорних випрямлячів та інверторів. Розробляємо вимірювальні пристрої та автоматику для промисловості.

Програмуємо мікроконтролери AVR, STM, Texas Instruments та інші. Працюємо з програмованими логічними контролерами, промисловими протоколами передачі даних і HMI панелями.

Самі виготовляємо прототипи плат і корпусів. Можемо надрукувати зразок корпусу на 3D-принтері. Зробимо партію пристроїв або допоможемо організувати серійне виробництво.

Приклад роботи. Прототип силової частини трифазного інвертора
Коли до нас звертаються?
До нас звертаються, коли потрібно розробити тиристорний перетворювач, створити інвертор для хобійного електромобіля або повторити повністю зруйнований вузол в імпортному силовому перетворювачі. Ми виконуємо замовлення, пов’язані з розробкою унікальних електронних приладів для промисловості, науки і оборони.
Аеродромний тиристорний випрямляч і його система управління
Застосовується для живлення літаків і вертольотів в процесі їх обслуговування в аеропортах. Інженери нашої компанії розробили систему управління тиристорами, змонтували і запустили установку
Плати живлення та управління тиристорами
Серійний варіант силового перетворювача
Розроблений на замовлення перетворювач постійного струму з номінальним струмом 330 ампер
Тонкощі: що ми знаємо і вміємо?
Наші фахівці знають особливості проектування електроніки для промисловості. Робимо наші пристрої так, щоб вони могли надійно працювати в умовах промислових підприємств. Грамотно розводимо друковані плати, щоб зменшити вплив на схему електромагнітних перешкод. Де потрібно, реалізуємо гальванічну розв’язку або екранування сигналів. Виготовимо або підберемо корпус з необхідним ступенем захисту (IP).
Система управління в захищеному корпусі
Всі проекти забезпечуємо необхідною технічною документацією: кресленнями і схемами, специфікаціями, набором файлів для замовлення друкованих плат на виробництві. На серійно виготовлені пристрої даємо гарантію 18 місяців і більше.
Хочете з нами співпрацювати, виникли питання?
© ТОВ "Діада Груп". Використання будь-яких матеріалів сайту – лише з письмового дозволу правовласника.