Модернізація промислового обладнання


Наша компанія консультує підприємства та приватні особи у питаннях модернізації промислового обладнання. Ми створюємо проекти модернізації, розробляємо і постачаємо необхідні вузли, даємо рекомендації щодо відновлення застарілих станків або автоматизованих ліній.

Наш профіль – це модернізація станків з ЧПК, відновлення потужних тиристорних випрямлячів та іншого промислового обладнання.

Коли до нас звертаються?
До нас звертаються, коли потрібно модернізувати станок, який не працює або морально застарілий. Ми відновлюємо металорізальні верстати всіх груп: токарні, фрезерні, свердлильні, розточувальні і т.п.. Працюємо як з промисловим, так і з хобійним обладнанням.
Зовнішній вигляд фрезерного верстату з ЧПК Journeyman-330 на базі Sinumerik 808D
Модернізуємо потужні тиристорні випрямлячі для гальваніки і оксидації. Встановлюємо сучасні системи управління, пов’язуємо випрямлячі з ПЛК, організовуємо їх управління по мережі.
Зовнішній вигляд електрошафи тиристорного випрямляча
До нас звертаються, коли потрібно вирішити складне технічне завдання по автоматизації або модернізації. Наші інженери підкажуть вигідний варіант оновлення обладнання, допоможуть підібрати потрібні вузли і знайдуть підрядників, які їх грамотно змонтують.
Тонкощі: що ми вміємо і робимо?

Ми спеціалізуємося на системах електроприводу. Є досвід модернізації металорізальних верстатів, автоматичних ліній гальваніки, ліній упаковки і виробництва паперу.

Залежно від вимог замовника робимо проекти на будь-який бюджет. При модернізації верстатів використовуємо як сучасні системи ЧПК (Siemens, Fanuc), так і бюджетні рішення на базі персонального комп’ютера (Mach 3, Dynomotion Kflop).

Модернізований фрезерний верстат з ЧПК ГФ-2171 на базі Dynomotion Kflop
Повністю готуємо необхідну документацію по проекту: електричні схеми, специфікації, договори. Даємо гарантію на виконану роботу.
Хочете з нами співпрацювати, виникли питання?
© ТОВ "Діада Груп". Використання будь-яких матеріалів сайту – лише з письмового дозволу правовласника.